Selected image for BABYJEM Сет Со Лажички Пластични 5

BABYJEM Сет Со Лажички Пластични 5

230ДЕН

Боја:Шарена

Опис на производот

Сет со лажички пластични 5

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
1H5ORED571

EAN /   код

EAN /   код
ANACYVCGUX
230ДЕН

Опис на производот

Сет со лажички пластични 5

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
1H5ORED571

EAN /   код

EAN /   код
ANACYVCGUX
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.