Selected image for BABYJEM Сунѓер За Бањање Срце

BABYJEM Сунѓер За Бањање Срце

80ДЕН

Боја:Жолта

Опис на производот

Сунѓер за бањање срце
• Направен од мек сунѓер кој ја чисти кожата на вашето бебе.
• Секогаш плакнете го со проточна вода и после употреба добро исцедете го и оставете да се исуши.
• Димензии на производот: 13x11x3 cm.
• Димензии на пакувањето: 20x20x3 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Дименизии: 13x11x3 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
7QDORO4RNH

EAN /   код

EAN /   код
ANTWWVCE70
80ДЕН

Опис на производот

Сунѓер за бањање срце
• Направен од мек сунѓер кој ја чисти кожата на вашето бебе.
• Секогаш плакнете го со проточна вода и после употреба добро исцедете го и оставете да се исуши.
• Димензии на производот: 13x11x3 cm.
• Димензии на пакувањето: 20x20x3 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Дименизии: 13x11x3 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
7QDORO4RNH

EAN /   код

EAN /   код
ANTWWVCE70
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.