Selected image for BABYJEM Сунѓер За Во Корито Жолт

BABYJEM Сунѓер За Во Корито Жолт

520ДЕН

Боја:Жолта

Опис на производот

СУНЃЕР ЗА ВО КОРИТО ЖОЛТ
• Сунѓерот е специјално дизајниран да го олесни капењето на бебето и да има максимална удобност. Се суши лесно и брзо.
• Димензии на производот: 31x45x6 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 31x45x6 cm

Ананас ID

Шифра на производот
JP7OR3F4RZ

EAN /   код

EAN /   код
AN13YVCD63
520ДЕН

Опис на производот

СУНЃЕР ЗА ВО КОРИТО ЖОЛТ
• Сунѓерот е специјално дизајниран да го олесни капењето на бебето и да има максимална удобност. Се суши лесно и брзо.
• Димензии на производот: 31x45x6 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 31x45x6 cm

Ананас ID

Шифра на производот
JP7OR3F4RZ

EAN /   код

EAN /   код
AN13YVCD63
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.