Selected image for BABYJEM Вреќичка за Спиење, 6-12 Месеци

BABYJEM Вреќичка за Спиење, 6-12 Месеци

1.790ДЕН

Боја:Мента

Опис на производот

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ 6-12 МЕСЕЦИ

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.52 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Возраст
6-12 месеци

Ананас ID

Шифра на производот
35RORTDVE9

EAN /   код

EAN /   код
ANBSTVCUXM
1.790ДЕН

Опис на производот

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ 6-12 МЕСЕЦИ

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.52 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Возраст
6-12 месеци

Ананас ID

Шифра на производот
35RORTDVE9

EAN /   код

EAN /   код
ANBSTVCUXM
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.