Selected image for BADEL Пелинковац Gorki

BADEL Пелинковац Gorki

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
624 ДЕНЗаштеда 32 ДЕН
592ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

•Производ: ПЕЛИНКОВАЦ ликер
•Напознат и најстар хрватски растителен ликер, произведен по оригинална рецептура и одбрани билки, кои преку процес на мацерација го создаваат овој уникатен производ со препознатлив вкус
•Содржина: 1,0 л.
•Алкохол 31%,
•Енергетска вредност: 100ml.= 879kj / 211kcal
•Земја на потекло: Хрватска

Спецификации

Бренд
BADEL

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Ананас ID

Шифра на производот
M4LE85VJ3B

EAN /   код

EAN /   код
3850112110039
624 ДЕНЗаштеда 32 ДЕН
592ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

•Производ: ПЕЛИНКОВАЦ ликер
•Напознат и најстар хрватски растителен ликер, произведен по оригинална рецептура и одбрани билки, кои преку процес на мацерација го создаваат овој уникатен производ со препознатлив вкус
•Содржина: 1,0 л.
•Алкохол 31%,
•Енергетска вредност: 100ml.= 879kj / 211kcal
•Земја на потекло: Хрватска

Спецификации

Бренд
BADEL

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Ананас ID

Шифра на производот
M4LE85VJ3B

EAN /   код

EAN /   код
3850112110039
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.