Slike BE QUIET Вентилатор на куќиште Light Wings 120mm BL072 црно
Slike BE QUIET Вентилатор на куќиште Light Wings 120mm BL072 црно
Slike BE QUIET Вентилатор на куќиште Light Wings 120mm BL072 црно
Slike BE QUIET Вентилатор на куќиште Light Wings 120mm BL072 црно
Slike BE QUIET Вентилатор на куќиште Light Wings 120mm BL072 црно
Slike BE QUIET Вентилатор на куќиште Light Wings 120mm BL072 црно
Slike BE QUIET Вентилатор на куќиште Light Wings 120mm BL072 црно
Slike BE QUIET Вентилатор на куќиште Light Wings 120mm BL072 црно
Slike BE QUIET Вентилатор на куќиште Light Wings 120mm BL072 црно
Slike BE QUIET Вентилатор на куќиште Light Wings 120mm BL072 црно
Slike BE QUIET Вентилатор на куќиште Light Wings 120mm BL072 црно
Slike BE QUIET Вентилатор на куќиште Light Wings 120mm BL072 црно
Slike BE QUIET Вентилатор на куќиште Light Wings 120mm BL072 црно
Slike BE QUIET Вентилатор на куќиште Light Wings 120mm BL072 црно
Slike BE QUIET Вентилатор на куќиште Light Wings 120mm BL072 црно
Slike BE QUIET Вентилатор на куќиште Light Wings 120mm BL072 црно

BE QUIET Вентилатор на куќиште Light Wings 120mm BL072 црно

Нексио
1.870ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:

• Модел: Light Wings 120mmPWM
• Димензии: 120 x 120 x 25mm
• Брзина на вентилаторот: 1700 вртежи во минута при 100% работа
• Проток на воздух: 70,53 m3/h при 100% работа
• Осветлување: ARGB LED, 3-пински 5V конектор
• Ниво на бучава: 20,6 dB(A) при 100% работа
• Должина на кабел: 500mm

Спецификации

Бренд
BE QUIET

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Димензии на производот

Длабочина
25 mm
Висина
120 mm
Ширина
120 mm

Ананас ID

Шифра на производот
ZP1BSCMXLN

EAN /   код

EAN /   код
4260052188767
1.870ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:

• Модел: Light Wings 120mmPWM
• Димензии: 120 x 120 x 25mm
• Брзина на вентилаторот: 1700 вртежи во минута при 100% работа
• Проток на воздух: 70,53 m3/h при 100% работа
• Осветлување: ARGB LED, 3-пински 5V конектор
• Ниво на бучава: 20,6 dB(A) при 100% работа
• Должина на кабел: 500mm

Спецификации

Бренд
BE QUIET

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Димензии на производот

Длабочина
25 mm
Висина
120 mm
Ширина
120 mm

Ананас ID

Шифра на производот
ZP1BSCMXLN

EAN /   код

EAN /   код
4260052188767
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.