Selected image for Бебешка подлога – со животни

Бебешка подлога – со животни

AНАНАС ШОП
800 ДЕНЗаштеда 331 ДЕН
469ДЕН
Понудата важи од 03/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Шарена

Опис на производот

Ова убаво килимче е специјално дизајнирано за најмалите и нуди интерактивно и забавно искуство.
Изработено од меки и безбедни материјали, килимчето има живописни слики на животни кои ќе го зачудат и воодушеват Вашето дете.
Го поттикнува развојот на сетилата и моторичките способности кај бебињата.
Со диаметар 90смидеален за игра во домашна средина, ова килимче со животни е перфектен избор за Вашиот малиот истражувач.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.49 kg
Тежина
0.49 kg
Ширина
82 mm
Длабочина
9 mm
Висина
9 mm

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
NN4GWB07ON

EAN /   код

EAN /   код
ANGZSIP4F8
800 ДЕНЗаштеда 331 ДЕН
469ДЕН
Понудата важи од 03/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Ова убаво килимче е специјално дизајнирано за најмалите и нуди интерактивно и забавно искуство.
Изработено од меки и безбедни материјали, килимчето има живописни слики на животни кои ќе го зачудат и воодушеват Вашето дете.
Го поттикнува развојот на сетилата и моторичките способности кај бебињата.
Со диаметар 90смидеален за игра во домашна средина, ова килимче со животни е перфектен избор за Вашиот малиот истражувач.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.49 kg
Тежина
0.49 kg
Ширина
82 mm
Длабочина
9 mm
Висина
9 mm

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
NN4GWB07ON

EAN /   код

EAN /   код
ANGZSIP4F8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.