Slike Бебешки тапан 2 во 1
Slike Бебешки тапан 2 во 1

Бебешки тапан 2 во 1

Loco Croco
660ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Музички бебешки тапан е одлична играчка за развивање на музичките и мотористички вештини кај вашето дете.
• Дизајнот е создаден да биде атрактивен и интересен за малите деца.
• Помага во зголемување на координација на рацете и развојот на мускулите.
• Димензии на производот: 18х18x10 cm.
• Димензии на пакувањето: 33x23,5x11,5 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
VYPM68OK6E

EAN /   код

EAN /   код
ANPCQ32WGA
660ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Музички бебешки тапан е одлична играчка за развивање на музичките и мотористички вештини кај вашето дете.
• Дизајнот е создаден да биде атрактивен и интересен за малите деца.
• Помага во зголемување на координација на рацете и развојот на мускулите.
• Димензии на производот: 18х18x10 cm.
• Димензии на пакувањето: 33x23,5x11,5 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
VYPM68OK6E

EAN /   код

EAN /   код
ANPCQ32WGA
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.