Slike BECUTAN Влажни марамици 3х64.
Slike BECUTAN Влажни марамици 3х64.

BECUTAN Влажни марамици 3х64.

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
259 ДЕНЗаштеда 60 ДЕН
199ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

BECUTAN Влажни марамици 3х64.

Спецификации

Бренд
BECUTAN

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
LZ36FMS8UD

EAN /   код

EAN /   код
5310001242541
259 ДЕНЗаштеда 60 ДЕН
199ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

BECUTAN Влажни марамици 3х64.

Спецификации

Бренд
BECUTAN

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
LZ36FMS8UD

EAN /   код

EAN /   код
5310001242541

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.