Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети
Slike Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети

Beko BDIS 38020 Q Вградена машина за миење садови, 10 комплети

Нептун
23.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• МОДЕРЕН ДИЗАЈН И ЕФИКАСНО РАБОТЕЊЕ: Комбинира модерен изглед со функционалност. Со капацитет за 10 комплети садови и 8 програми, ви овозможува извонредно миење садови
• ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ И ИНТЕНЗИВНО ПЛАКЕЊЕ: Уживајте во чисти садови со функцијата HygieneIntense за длабинско чистење и технологијата AquaIntense за беспрекорно плакнење
• ФЛЕКСИБИЛНИ ОПЦИИ И ТИВКО РАБОТЕЊЕ: Прилагодете го перењето според вашите потреби со одложен почеток. Со ниво на бучава од 47 dB, машината работи тивко и нема да ве вознемирува
• ДОЛГОРОЧНО РЕШЕНИЕ И ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ: Замената на делови е лесна, што ви дава долготрајно решение за миење садови


Вградената машина за миење садови Beko BDIS 38020 Q е комбинација од модерен дизајн и извонредни перформанси. Со капацитет за 10 комплети садови и 8 програми, перењето ќе го прилагодите на вашите потреби.

Покрај основните функции, оваа машина нуди и дополнителни опции кои ја олеснуваат секојдневната употреба. Функцијата HygieneIntense обезбедува длабинско чистење на високи температури, за хигиенски чисти резултати. Технологијата AquaIntense овозможува интензивно плакнење за совршено чисти садови.

Со одложен почеток, можете да го програмирате циклусот на перење како што сакате. Со ниво на бучава од 47 dB, работата на машината е тивка и нема да го наруши вашиот секојдневен живот. Замената на делови е лесна, обезбедувајќи долготраен раствор за миење садови што ќе ве задоволи.

Со модерен дизајн и напредни функции и прифатлива цена, вградената машина за миење садови Beko BDIS 38020 Q е вистинскиот избор за вашата кујна. Олеснете го вашето секојдневие и уживајте во чистите јадења со овој квалитетен производ.

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Земја на потекло
Турција
Боја на производот
Бела

Изведба

Систем за сушење
Статични
Ниво на бучава
47 dB
Тајмер за одложен почеток
Да
Количина на програма за перење
8
Број на комплет
10 kompleti posuđa
Класа на емисија на бучава
В

Моќ

Потрошувачка на вода по циклус
9 L
AC влезен напон (V)
240
Влезна фреквенција на наизменична струја (Hz)
50
Потрошувачка на енергија по перење
0.75 kWh

Дизајн

Тип на екран
МРАЗ

Тежина

Тежина
44679 kg
Длабочина
550 mm
Висина
818 mm
Ширина
448 mm

Ананас ID

Шифра на производот
46I05QZKJ8

EAN /   код

EAN /   код
8690842475344
23.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• МОДЕРЕН ДИЗАЈН И ЕФИКАСНО РАБОТЕЊЕ: Комбинира модерен изглед со функционалност. Со капацитет за 10 комплети садови и 8 програми, ви овозможува извонредно миење садови
• ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ И ИНТЕНЗИВНО ПЛАКЕЊЕ: Уживајте во чисти садови со функцијата HygieneIntense за длабинско чистење и технологијата AquaIntense за беспрекорно плакнење
• ФЛЕКСИБИЛНИ ОПЦИИ И ТИВКО РАБОТЕЊЕ: Прилагодете го перењето според вашите потреби со одложен почеток. Со ниво на бучава од 47 dB, машината работи тивко и нема да ве вознемирува
• ДОЛГОРОЧНО РЕШЕНИЕ И ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ: Замената на делови е лесна, што ви дава долготрајно решение за миење садови


Вградената машина за миење садови Beko BDIS 38020 Q е комбинација од модерен дизајн и извонредни перформанси. Со капацитет за 10 комплети садови и 8 програми, перењето ќе го прилагодите на вашите потреби.

Покрај основните функции, оваа машина нуди и дополнителни опции кои ја олеснуваат секојдневната употреба. Функцијата HygieneIntense обезбедува длабинско чистење на високи температури, за хигиенски чисти резултати. Технологијата AquaIntense овозможува интензивно плакнење за совршено чисти садови.

Со одложен почеток, можете да го програмирате циклусот на перење како што сакате. Со ниво на бучава од 47 dB, работата на машината е тивка и нема да го наруши вашиот секојдневен живот. Замената на делови е лесна, обезбедувајќи долготраен раствор за миење садови што ќе ве задоволи.

Со модерен дизајн и напредни функции и прифатлива цена, вградената машина за миење садови Beko BDIS 38020 Q е вистинскиот избор за вашата кујна. Олеснете го вашето секојдневие и уживајте во чистите јадења со овој квалитетен производ.

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Земја на потекло
Турција
Боја на производот
Бела

Изведба

Систем за сушење
Статични
Ниво на бучава
47 dB
Тајмер за одложен почеток
Да
Количина на програма за перење
8
Број на комплет
10 kompleti posuđa
Класа на емисија на бучава
В

Моќ

Потрошувачка на вода по циклус
9 L
AC влезен напон (V)
240
Влезна фреквенција на наизменична струја (Hz)
50
Потрошувачка на енергија по перење
0.75 kWh

Дизајн

Тип на екран
МРАЗ

Тежина

Тежина
44679 kg
Длабочина
550 mm
Висина
818 mm
Ширина
448 mm

Ананас ID

Шифра на производот
46I05QZKJ8

EAN /   код

EAN /   код
8690842475344
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.