Slike Beko BU1153N Вграден фрижидер, 107 l
Slike Beko BU1153N Вграден фрижидер, 107 l
Slike Beko BU1153N Вграден фрижидер, 107 l
Slike Beko BU1153N Вграден фрижидер, 107 l
Slike Beko BU1153N Вграден фрижидер, 107 l
Slike Beko BU1153N Вграден фрижидер, 107 l
Slike Beko BU1153N Вграден фрижидер, 107 l
Slike Beko BU1153N Вграден фрижидер, 107 l

Beko BU1153N Вграден фрижидер, 107 l

Нептун
19.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• КОМПАКТЕН ДИЗАЈН И ПРОСТОРНОСТ: Со капацитет од 115 l, обезбедува доволно простор за намирници, заштедувајќи простор во кујната
• ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: Енергетската класа F и потрошувачката од 181 kWh/годишно ви овозможуваат да заштедите на трошоците за електрична енергија
• ТИВКО РАБОТЕЊЕ И Флексибилна ОРГАНИЗАЦИЈА: Со ниво на бучава од само 37 dB, овој фрижидер е тивок и ненаметлив, додека стаклените полици овозможуваат флексибилна организација на храната.
• ОСВЕТЛУВАЊЕ И ЕДНОСТАВНА КОНТРОЛА: LED светлото ја осветлува внатрешноста и ви го олеснува наоѓањето намирници


Вградениот фрижидер Beko BU1153N е комбинација од компактен дизајн, енергетска ефикасност и практични функции. Со капацитет од 115 l, овој фрижидер нуди доволно простор за чување храна, а енергетската класа F ги намалува трошоците за електрична енергија.

Тивкото работење со ниво на бучава од 37 dB обезбедува мир во вашата кујна и тивко работење на уредот. Стаклените полици обезбедуваат организациска флексибилност, додека LED осветлувањето го олеснува наоѓањето на намирници. Механичките контроли ви овозможуваат прецизно да ја прилагодите температурата.

Со вградениот фрижидер Beko BU1153N добивате ефикасен и практичен апарат кој ќе ја одржува храната свежа.

Спецификации

Бренд
Beko

Дизајн

Боја на производот
Бела
Материјал за полица
Стакло

Фрижидер

Еден вид светилка
МРАЗ

Карактеристики

Земја на потекло
Турција
Ниво на бучава
37 dB
Други карактеристики
Систем за ладење: Статички; Потрошувачка на енергија [kWh]: 181;

Тежина

Ширина
595 mm
Длабочина
545 mm
Висина
818 mm
Тежина
28.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
9RI052YOES

EAN /   код

EAN /   код
8690842381348
19.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• КОМПАКТЕН ДИЗАЈН И ПРОСТОРНОСТ: Со капацитет од 115 l, обезбедува доволно простор за намирници, заштедувајќи простор во кујната
• ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: Енергетската класа F и потрошувачката од 181 kWh/годишно ви овозможуваат да заштедите на трошоците за електрична енергија
• ТИВКО РАБОТЕЊЕ И Флексибилна ОРГАНИЗАЦИЈА: Со ниво на бучава од само 37 dB, овој фрижидер е тивок и ненаметлив, додека стаклените полици овозможуваат флексибилна организација на храната.
• ОСВЕТЛУВАЊЕ И ЕДНОСТАВНА КОНТРОЛА: LED светлото ја осветлува внатрешноста и ви го олеснува наоѓањето намирници


Вградениот фрижидер Beko BU1153N е комбинација од компактен дизајн, енергетска ефикасност и практични функции. Со капацитет од 115 l, овој фрижидер нуди доволно простор за чување храна, а енергетската класа F ги намалува трошоците за електрична енергија.

Тивкото работење со ниво на бучава од 37 dB обезбедува мир во вашата кујна и тивко работење на уредот. Стаклените полици обезбедуваат организациска флексибилност, додека LED осветлувањето го олеснува наоѓањето на намирници. Механичките контроли ви овозможуваат прецизно да ја прилагодите температурата.

Со вградениот фрижидер Beko BU1153N добивате ефикасен и практичен апарат кој ќе ја одржува храната свежа.

Спецификации

Бренд
Beko

Дизајн

Боја на производот
Бела
Материјал за полица
Стакло

Фрижидер

Еден вид светилка
МРАЗ

Карактеристики

Земја на потекло
Турција
Ниво на бучава
37 dB
Други карактеристики
Систем за ладење: Статички; Потрошувачка на енергија [kWh]: 181;

Тежина

Ширина
595 mm
Длабочина
545 mm
Висина
818 mm
Тежина
28.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
9RI052YOES

EAN /   код

EAN /   код
8690842381348

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.