Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена
Slike Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена

Beko DVN 06430 W Самостојна машина за миење садови, 14 комплети, сребрена

Нептун
24.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• МОЌНОСТ И ЕФИКАСНОСТ: апарат со врвен квалитет кој ви обезбедува моќ и ефикасност при миење садови
• УНАПРЕДНИ ПРОГРАМИ: Со 6 различни програми ви нуди можност за миење садови според вашите потреби. Без разлика дали ви треба брз циклус или темелно перење со интензивна програма, оваа машина ќе се прилагоди на вашите барања
• ТИШИНА ВО РАБОТА: Со ниво на бучава од само 47 dB, оваа машина за миење садови работи тивко и нема да ви пречи во секојдневните активности
• ПАМЕТНИ ФУНКЦИИ: Доаѓа со напредни функции како LED дисплеј за лесна контрола, одложен почеток од 3/6/9 часа за приспособливо перење и функции AutoDoor и OverflowSafety за безбедна и сигурна употреба


Самостојната машина за миење садови Beko DVN 06430 W е уред кој ќе ви ги олесни секојдневните домашни работи. Со капацитет од 14 комплети и 6 различни програми, овој апарат ви овозможува ефикасно и темелно да ги миете садовите.

Благодарение на малата потрошувачка на вода од само 11,5 l по циклус и енергетската класа D, оваа машина е економична и заштедува пари. Со ниво на бучава од само 47 dB, работи тивко и нема да ве вознемирува за време на активностите во домот.

LED екранот овозможува едноставно управување, додека одложениот почеток од 3/6/9h обезбедува флексибилност при миењето. Функциите AutoDoor и OverflowSafety обезбедуваат сигурност и сигурност при употреба.

Со самостојната машина за миење садови Beko DVN 06430 W, вашите садови секогаш ќе бидат чисти и сјајни.

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Земја на потекло
Турција

Изведба

Систем за сушење
Статични
Ниво на бучава
47 dB
Тајмер за одложен почеток
Да
Количина на програма за перење
6
Број на комплет
14 kompleti posuđa
Класа на емисија на бучава
В

Моќ

Потрошувачка на вода по циклус
11.5 L
AC влезен напон (V)
240
Влезна фреквенција на наизменична струја (Hz)
50
Потрошувачка на енергија по перење
0.85 kWh

Други карактеристики

Годишна потрошувачка на енергија
237 kWh
Годишна потрошувачка на вода
3220 L

Дизајн

Тип на екран
МРАЗ

Тежина

Тежина
43 kg
Длабочина
600 mm
Висина
850 mm
Ширина
598 mm

Ананас ID

Шифра на производот
WBD05QLXJJ

EAN /   код

EAN /   код
8690842397585
24.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• МОЌНОСТ И ЕФИКАСНОСТ: апарат со врвен квалитет кој ви обезбедува моќ и ефикасност при миење садови
• УНАПРЕДНИ ПРОГРАМИ: Со 6 различни програми ви нуди можност за миење садови според вашите потреби. Без разлика дали ви треба брз циклус или темелно перење со интензивна програма, оваа машина ќе се прилагоди на вашите барања
• ТИШИНА ВО РАБОТА: Со ниво на бучава од само 47 dB, оваа машина за миење садови работи тивко и нема да ви пречи во секојдневните активности
• ПАМЕТНИ ФУНКЦИИ: Доаѓа со напредни функции како LED дисплеј за лесна контрола, одложен почеток од 3/6/9 часа за приспособливо перење и функции AutoDoor и OverflowSafety за безбедна и сигурна употреба


Самостојната машина за миење садови Beko DVN 06430 W е уред кој ќе ви ги олесни секојдневните домашни работи. Со капацитет од 14 комплети и 6 различни програми, овој апарат ви овозможува ефикасно и темелно да ги миете садовите.

Благодарение на малата потрошувачка на вода од само 11,5 l по циклус и енергетската класа D, оваа машина е економична и заштедува пари. Со ниво на бучава од само 47 dB, работи тивко и нема да ве вознемирува за време на активностите во домот.

LED екранот овозможува едноставно управување, додека одложениот почеток од 3/6/9h обезбедува флексибилност при миењето. Функциите AutoDoor и OverflowSafety обезбедуваат сигурност и сигурност при употреба.

Со самостојната машина за миење садови Beko DVN 06430 W, вашите садови секогаш ќе бидат чисти и сјајни.

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Земја на потекло
Турција

Изведба

Систем за сушење
Статични
Ниво на бучава
47 dB
Тајмер за одложен почеток
Да
Количина на програма за перење
6
Број на комплет
14 kompleti posuđa
Класа на емисија на бучава
В

Моќ

Потрошувачка на вода по циклус
11.5 L
AC влезен напон (V)
240
Влезна фреквенција на наизменична струја (Hz)
50
Потрошувачка на енергија по перење
0.85 kWh

Други карактеристики

Годишна потрошувачка на енергија
237 kWh
Годишна потрошувачка на вода
3220 L

Дизајн

Тип на екран
МРАЗ

Тежина

Тежина
43 kg
Длабочина
600 mm
Висина
850 mm
Ширина
598 mm

Ананас ID

Шифра на производот
WBD05QLXJJ

EAN /   код

EAN /   код
8690842397585

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.