Slike BEKO Електричен шпорет FSE 66000 GW бел
Slike BEKO Електричен шпорет FSE 66000 GW бел
Slike BEKO Електричен шпорет FSE 66000 GW бел
Slike BEKO Електричен шпорет FSE 66000 GW бел
Slike BEKO Електричен шпорет FSE 66000 GW бел
Slike BEKO Електричен шпорет FSE 66000 GW бел
Slike BEKO Електричен шпорет FSE 66000 GW бел
Slike BEKO Електричен шпорет FSE 66000 GW бел

BEKO Електричен шпорет FSE 66000 GW бел

Нептун
18.999 ДЕНЗаштеда 2.000 ДЕН
16.999ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 13/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Основни карактеристики
• Тип: Електричен шпорет
• Енергетска класа: A

Карактеристики на рерната
• Тип на печка: Вентилатор
• Волумен: 66 l
• Скара: Да
• Дополнителни функции: 6 различни функции, халогено осветлување, Механички контроли

Карактеристики на чиниите за готвење
• Тип на плоча: Рингл
• Број на грејни зони: 4

Физички карактеристики
• Висина: 85 cm
• Ширина: 60 ​​cm
• Длабочина: 60 ​​cm
• Тежина: 46,7 kg
• Пакување: 1 стандардна скара, 1 стандарден плех

Друго
• Чистење: SteamShine® - Чистење со пареа
• Друго: целосно стаклени врати (фиксни)

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Тип на печка
Вентилатор
Тип на плоча за готвење
Рингл

Печка

Нето капацитет на рерната
66 L
Видови на чистење
Чистење со пареа
Технологија за чистење
SteamShine®

Тежина

Ширина
600 mm
Длабочина
600 mm
Висина
850 mm
Тежина
46.7 kg

Ананас ID

Шифра на производот
FFE05HA2TA

EAN /   код

EAN /   код
8690842065705
18.999 ДЕНЗаштеда 2.000 ДЕН
16.999ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 13/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Основни карактеристики
• Тип: Електричен шпорет
• Енергетска класа: A

Карактеристики на рерната
• Тип на печка: Вентилатор
• Волумен: 66 l
• Скара: Да
• Дополнителни функции: 6 различни функции, халогено осветлување, Механички контроли

Карактеристики на чиниите за готвење
• Тип на плоча: Рингл
• Број на грејни зони: 4

Физички карактеристики
• Висина: 85 cm
• Ширина: 60 ​​cm
• Длабочина: 60 ​​cm
• Тежина: 46,7 kg
• Пакување: 1 стандардна скара, 1 стандарден плех

Друго
• Чистење: SteamShine® - Чистење со пареа
• Друго: целосно стаклени врати (фиксни)

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Тип на печка
Вентилатор
Тип на плоча за готвење
Рингл

Печка

Нето капацитет на рерната
66 L
Видови на чистење
Чистење со пареа
Технологија за чистење
SteamShine®

Тежина

Ширина
600 mm
Длабочина
600 mm
Висина
850 mm
Тежина
46.7 kg

Ананас ID

Шифра на производот
FFE05HA2TA

EAN /   код

EAN /   код
8690842065705
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.