Slike BEKO Електричен шпорет FSS 66000 W
Slike BEKO Електричен шпорет FSS 66000 W
Slike BEKO Електричен шпорет FSS 66000 W
Slike BEKO Електричен шпорет FSS 66000 W
Slike BEKO Електричен шпорет FSS 66000 W
Slike BEKO Електричен шпорет FSS 66000 W
Slike BEKO Електричен шпорет FSS 66000 W
Slike BEKO Електричен шпорет FSS 66000 W

BEKO Електричен шпорет FSS 66000 W

Нептун
15.999 ДЕНЗаштеда 1.500 ДЕН
14.499ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Тип Електричен шпорет
Енергетска класа А
Карактеристики на рерната
Волумен 71l
Дополнителни функции Механички контроли, Светло
Карактеристики на чиниите за готвење
Тип на плоча Рингл
Број на грејни зони 4
Дополнителни функции на Механичката команда
Физички карактеристики
Боја Бела
Висина 85cm
Ширина 60cm
Длабочина 60 см
Тежина 42,3 кг
Друго
Чистење Лесно се чисти
Други врати од цврсто стакло (фиксни)
Земја на потекло Турција

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Други карактеристики
Внатрешно светло: Да; Број на рингли / грејни зони [зона(и)]: 4;

Тежина

Ширина
600 mm
Длабочина
600 mm
Висина
850 mm
Тежина
42.3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
DSL054U9NN

EAN /   код

EAN /   код
8690842065583
15.999 ДЕНЗаштеда 1.500 ДЕН
14.499ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Тип Електричен шпорет
Енергетска класа А
Карактеристики на рерната
Волумен 71l
Дополнителни функции Механички контроли, Светло
Карактеристики на чиниите за готвење
Тип на плоча Рингл
Број на грејни зони 4
Дополнителни функции на Механичката команда
Физички карактеристики
Боја Бела
Висина 85cm
Ширина 60cm
Длабочина 60 см
Тежина 42,3 кг
Друго
Чистење Лесно се чисти
Други врати од цврсто стакло (фиксни)
Земја на потекло Турција

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Други карактеристики
Внатрешно светло: Да; Број на рингли / грејни зони [зона(и)]: 4;

Тежина

Ширина
600 mm
Длабочина
600 mm
Висина
850 mm
Тежина
42.3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
DSL054U9NN

EAN /   код

EAN /   код
8690842065583

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.