Slike BEKO Фрижидер b3 rcna 364 hw
Slike BEKO Фрижидер b3 rcna 364 hw
Slike BEKO Фрижидер b3 rcna 364 hw
Slike BEKO Фрижидер b3 rcna 364 hw
Slike BEKO Фрижидер b3 rcna 364 hw
Slike BEKO Фрижидер b3 rcna 364 hw
Slike BEKO Фрижидер b3 rcna 364 hw
Slike BEKO Фрижидер b3 rcna 364 hw

BEKO Фрижидер b3 rcna 364 hw

Нептун
32.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

•NoFrost, Harvest fresh
•Нето капацитет:316L
•Ниво на бучава:37dB
•Димензии:186.5x59.5x66.3cm

Спецификации

Бренд
Beko

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
K8ECO03UPQ

EAN /   код

EAN /   код
8690842498626
32.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•NoFrost, Harvest fresh
•Нето капацитет:316L
•Ниво на бучава:37dB
•Димензии:186.5x59.5x66.3cm

Спецификации

Бренд
Beko

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
K8ECO03UPQ

EAN /   код

EAN /   код
8690842498626

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.