Slike BEKO Фрижидер RSO46WEUN бел
Slike BEKO Фрижидер RSO46WEUN бел
Slike BEKO Фрижидер RSO46WEUN бел
Slike BEKO Фрижидер RSO46WEUN бел
Slike BEKO Фрижидер RSO46WEUN бел
Slike BEKO Фрижидер RSO46WEUN бел
Slike BEKO Фрижидер RSO46WEUN бел
Slike BEKO Фрижидер RSO46WEUN бел
Slike BEKO Фрижидер RSO46WEUN бел
Slike BEKO Фрижидер RSO46WEUN бел
Slike BEKO Фрижидер RSO46WEUN бел
Slike BEKO Фрижидер RSO46WEUN бел

BEKO Фрижидер RSO46WEUN бел

Нептун
7.999 ДЕНЗаштеда 1.200 ДЕН
6.799ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
• Систем за ладење: Статички
• Енергетска класа: F
• Капацитет: 46 l
• Контролен систем (наведете дали е електронски): Механички
• Климатска класа: ST-N
• Ниво на бучава (dbA): 35 dBA
• Број на полици во вратите со целосна ширина: 1
• Полици за кабинети: 1
• Потрошувачка на електрична енергија: 100 kW/h
• Напон: 220 V
• Димензии (ДxШxВ): 44,7 x 47 x 49,6 cm
• Нето тежина: 14 kg

Спецификации

Бренд
Beko

Технички детали

Боја на производот
Бела
Технологија за ладење
Статични
Бруто капацитет на фрижидерот
46.0
Капацитет (L)
46 L
Ниво на бучава
35 dB
Тип на контрола
Механички

Димензии на производот

Тежина (кг)
14 kg
Должина (см)
44.7 cm
Ширина (см)
47 cm
Висина (см)
49.6 cm

Ананас ID

Шифра на производот
6X5050A811

EAN /   код

EAN /   код
8690842431012
7.999 ДЕНЗаштеда 1.200 ДЕН
6.799ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
• Систем за ладење: Статички
• Енергетска класа: F
• Капацитет: 46 l
• Контролен систем (наведете дали е електронски): Механички
• Климатска класа: ST-N
• Ниво на бучава (dbA): 35 dBA
• Број на полици во вратите со целосна ширина: 1
• Полици за кабинети: 1
• Потрошувачка на електрична енергија: 100 kW/h
• Напон: 220 V
• Димензии (ДxШxВ): 44,7 x 47 x 49,6 cm
• Нето тежина: 14 kg

Спецификации

Бренд
Beko

Технички детали

Боја на производот
Бела
Технологија за ладење
Статични
Бруто капацитет на фрижидерот
46.0
Капацитет (L)
46 L
Ниво на бучава
35 dB
Тип на контрола
Механички

Димензии на производот

Тежина (кг)
14 kg
Должина (см)
44.7 cm
Ширина (см)
47 cm
Висина (см)
49.6 cm

Ананас ID

Шифра на производот
6X5050A811

EAN /   код

EAN /   код
8690842431012

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.