Slike Beko FSS66001GW Електричен шпорет, 4 горилници, 71 l
Slike Beko FSS66001GW Електричен шпорет, 4 горилници, 71 l
Slike Beko FSS66001GW Електричен шпорет, 4 горилници, 71 l
Slike Beko FSS66001GW Електричен шпорет, 4 горилници, 71 l
Slike Beko FSS66001GW Електричен шпорет, 4 горилници, 71 l
Slike Beko FSS66001GW Електричен шпорет, 4 горилници, 71 l
Slike Beko FSS66001GW Електричен шпорет, 4 горилници, 71 l
Slike Beko FSS66001GW Електричен шпорет, 4 горилници, 71 l

Beko FSS66001GW Електричен шпорет, 4 горилници, 71 l

Нептун
17.499 ДЕНЗаштеда 1.500 ДЕН
15.999ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 13/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• КВАЛИТЕТ И ЕФИКАСЕН: Беко електричниот шпорет FSS66001GW е шпорет со врвен квалитет кој ќе ви овозможи брзо и ефикасно готвење
• ГОЛЕМА И ПРОСТОРНА рерна: Уживајте во подготвувањето на вашите омилени јадења со шпоретот Beko FSS66001GW, кој има волумен на рерната од 71 l; Овој модел има 5 нивоа на полици во рерната, за да можете истовремено да подготвувате неколку јадења
• ФЛЕКСИБИЛНОСТ ПРИ ГОТВЕЊЕ: Со Beko FSS66001GW, можете да користите различни функции на рерната што ќе ви овозможат флексибилност при готвењето; Обидете се со конвенционално готвење, електрична скара, мини скара и долен грејач; Готвењето никогаш не било поедноставно и поразноврсно
• ЕЛЕГАНТЕН И МОДЕРЕН ДИЗАЈН: Црниот емајл и метален дизајн на горилникот претставува совршена комбинација на елеганција и модерен изглед; Исто така, ви дава јасен приказ на она што се случува внатре во рерната
• ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ: со чистење со пареа со помош на функцијата SteamShine, олеснете го чистењето после готвењето и уживајте во беспрекорната чистота на вашиот шпорет


Ви го претставуваме електричниот шпорет Beko FSS66001GW кој ќе ви овозможи брзо и ефикасно готвење.

Со волумен на рерната од 71 l, овој шпорет обезбедува доволно простор за подготовка на вашите омилени јадења. Флексибилноста во готвењето е загарантирана со многубројните функции на рерната како што се конвенционалното готвење, електричната скара, малата скара и долниот грејач. Елегантниот дизајн со дизајн на црн емајл и метален пламеник додава допир на елеганција и модерност во вашата кујна.

Со функцијата SteamShine, чистењето на шпоретот станува полесно од кога било. Осветлувањето во внатрешноста на рерната овозможува јасен преглед на она што се случува при подготовката на храната, а 5 нивоа на полици во рерната ви даваат можност да печете неколку јадења истовремено.

Овој шпорет на Beko е опремен со 4 грејни зони на плочата, што ви дава флексибилност да готвите различни јадења во исто време. Дизајниран со цел да ги олесни секојдневните кулинарски предизвици, електричниот шпорет на Beko FSS66001GW гарантира високи перформанси и доверливост.

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Други карактеристики
Вградени екрани: Да; Тип на производ: Електричен шпорет; Вклучува рерна: Да; Скара: Да; Внатрешно светло: Да; Конвенционално готвење: Да; Број на полици [полици]:1; Вкупен внатрешен капацитет на печката/печките [L]:71; Долен грејач: Да; Прозорец за прегледување: Да; Отворање на вратата на рерната: Се отвора надолу; Број на печки: 1; Извор на енергија во рерната: електричен; Број на рингли / грејни зони [зона(и)]: 4; Моќност на пламеникот / зона за готвење 1 (W):2000; Моќност на пламеникот / зона за готвење 2:1000 W; Дијаметар на горилникот / површина за готвење 2:145 mm; Моќност на пламеникот / зона за готвење 3:450 W; Дијаметар на пламеник / зона за готвење 3:80 mm; Моќност на пламеникот / зона за готвење 4:2000 W; Дијаметар на горилникот / површина за готвење 4:180 mm; Ширина на пакувањето [mm]: 660; Длабочина на пакувањето [mm]: 700; Висина на пакувањето [mm]: 970; Поврзана моќност (електрична) [W]:7800; Плех за печење: Да;

Печка

Видови на чистење
Чистење со пареа

Тежина

Ширина
600 mm
Длабочина
600 mm
Висина
850 mm

Ананас ID

Шифра на производот
U0J05RJUAM

EAN /   код

EAN /   код
8690842072482
17.499 ДЕНЗаштеда 1.500 ДЕН
15.999ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 13/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• КВАЛИТЕТ И ЕФИКАСЕН: Беко електричниот шпорет FSS66001GW е шпорет со врвен квалитет кој ќе ви овозможи брзо и ефикасно готвење
• ГОЛЕМА И ПРОСТОРНА рерна: Уживајте во подготвувањето на вашите омилени јадења со шпоретот Beko FSS66001GW, кој има волумен на рерната од 71 l; Овој модел има 5 нивоа на полици во рерната, за да можете истовремено да подготвувате неколку јадења
• ФЛЕКСИБИЛНОСТ ПРИ ГОТВЕЊЕ: Со Beko FSS66001GW, можете да користите различни функции на рерната што ќе ви овозможат флексибилност при готвењето; Обидете се со конвенционално готвење, електрична скара, мини скара и долен грејач; Готвењето никогаш не било поедноставно и поразноврсно
• ЕЛЕГАНТЕН И МОДЕРЕН ДИЗАЈН: Црниот емајл и метален дизајн на горилникот претставува совршена комбинација на елеганција и модерен изглед; Исто така, ви дава јасен приказ на она што се случува внатре во рерната
• ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ: со чистење со пареа со помош на функцијата SteamShine, олеснете го чистењето после готвењето и уживајте во беспрекорната чистота на вашиот шпорет


Ви го претставуваме електричниот шпорет Beko FSS66001GW кој ќе ви овозможи брзо и ефикасно готвење.

Со волумен на рерната од 71 l, овој шпорет обезбедува доволно простор за подготовка на вашите омилени јадења. Флексибилноста во готвењето е загарантирана со многубројните функции на рерната како што се конвенционалното готвење, електричната скара, малата скара и долниот грејач. Елегантниот дизајн со дизајн на црн емајл и метален пламеник додава допир на елеганција и модерност во вашата кујна.

Со функцијата SteamShine, чистењето на шпоретот станува полесно од кога било. Осветлувањето во внатрешноста на рерната овозможува јасен преглед на она што се случува при подготовката на храната, а 5 нивоа на полици во рерната ви даваат можност да печете неколку јадења истовремено.

Овој шпорет на Beko е опремен со 4 грејни зони на плочата, што ви дава флексибилност да готвите различни јадења во исто време. Дизајниран со цел да ги олесни секојдневните кулинарски предизвици, електричниот шпорет на Beko FSS66001GW гарантира високи перформанси и доверливост.

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Други карактеристики
Вградени екрани: Да; Тип на производ: Електричен шпорет; Вклучува рерна: Да; Скара: Да; Внатрешно светло: Да; Конвенционално готвење: Да; Број на полици [полици]:1; Вкупен внатрешен капацитет на печката/печките [L]:71; Долен грејач: Да; Прозорец за прегледување: Да; Отворање на вратата на рерната: Се отвора надолу; Број на печки: 1; Извор на енергија во рерната: електричен; Број на рингли / грејни зони [зона(и)]: 4; Моќност на пламеникот / зона за готвење 1 (W):2000; Моќност на пламеникот / зона за готвење 2:1000 W; Дијаметар на горилникот / површина за готвење 2:145 mm; Моќност на пламеникот / зона за готвење 3:450 W; Дијаметар на пламеник / зона за готвење 3:80 mm; Моќност на пламеникот / зона за готвење 4:2000 W; Дијаметар на горилникот / површина за готвење 4:180 mm; Ширина на пакувањето [mm]: 660; Длабочина на пакувањето [mm]: 700; Висина на пакувањето [mm]: 970; Поврзана моќност (електрична) [W]:7800; Плех за печење: Да;

Печка

Видови на чистење
Чистење со пареа

Тежина

Ширина
600 mm
Длабочина
600 mm
Висина
850 mm

Ананас ID

Шифра на производот
U0J05RJUAM

EAN /   код

EAN /   код
8690842072482
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.