Slike BEKO Комбиниран фрижидер RCSA330K30XPN
Slike BEKO Комбиниран фрижидер RCSA330K30XPN
Slike BEKO Комбиниран фрижидер RCSA330K30XPN
Slike BEKO Комбиниран фрижидер RCSA330K30XPN
Slike BEKO Комбиниран фрижидер RCSA330K30XPN
Slike BEKO Комбиниран фрижидер RCSA330K30XPN
Slike BEKO Комбиниран фрижидер RCSA330K30XPN
Slike BEKO Комбиниран фрижидер RCSA330K30XPN

BEKO Комбиниран фрижидер RCSA330K30XPN

Нептун
23.999ДЕН

Боја:Челик

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики: Тип: Комбиниран фрижидер Позиција на замрзнувачот: долу Број на фиоки за замрзнување: 3 Систем за ладење: Статички Енергетска класа: F Потрошувачка на енергија: 287 kWh/годишно Ниво на бучава: 39dB(A) Физички карактеристики: Боја: нерѓосувачки челик Висина: 185,1cm Ширина: 59,5cm Длабочина: 59,2cm Број на врати: 2 Маса: 62,7 кг Волумен: 300l (205l фрижидер; 95l замрзнувач) Друго: Дополнителни функции: LED светло, Механички контроли Забелешка: Стаклени полици Поддржани технологии: MinFrost

Спецификации

Бренд
Beko

Дизајн

Боја на производот
Челик
Материјал за полица
Стакло

Замрзнувач

Број на полици во замрзнувачот
3

Карактеристики

Земја на потекло
Романија
Годишна потрошувачка на енергија
287 kWh
Ниво на бучава
39 dB

Тежина

Ширина
595 mm
Длабочина
592 mm
Висина
1851 mm
Тежина
62.7 kg

Ананас ID

Шифра на производот
35605JKU4X

EAN /   код

EAN /   код
5944008923754
23.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики: Тип: Комбиниран фрижидер Позиција на замрзнувачот: долу Број на фиоки за замрзнување: 3 Систем за ладење: Статички Енергетска класа: F Потрошувачка на енергија: 287 kWh/годишно Ниво на бучава: 39dB(A) Физички карактеристики: Боја: нерѓосувачки челик Висина: 185,1cm Ширина: 59,5cm Длабочина: 59,2cm Број на врати: 2 Маса: 62,7 кг Волумен: 300l (205l фрижидер; 95l замрзнувач) Друго: Дополнителни функции: LED светло, Механички контроли Забелешка: Стаклени полици Поддржани технологии: MinFrost

Спецификации

Бренд
Beko

Дизајн

Боја на производот
Челик
Материјал за полица
Стакло

Замрзнувач

Број на полици во замрзнувачот
3

Карактеристики

Земја на потекло
Романија
Годишна потрошувачка на енергија
287 kWh
Ниво на бучава
39 dB

Тежина

Ширина
595 mm
Длабочина
592 mm
Висина
1851 mm
Тежина
62.7 kg

Ананас ID

Шифра на производот
35605JKU4X

EAN /   код

EAN /   код
5944008923754

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.