Slike BEKO Машина за миење садови DVN 05320 W бела
Slike BEKO Машина за миење садови DVN 05320 W бела
Slike BEKO Машина за миење садови DVN 05320 W бела
Slike BEKO Машина за миење садови DVN 05320 W бела
Slike BEKO Машина за миење садови DVN 05320 W бела
Slike BEKO Машина за миење садови DVN 05320 W бела
Slike BEKO Машина за миење садови DVN 05320 W бела
Slike BEKO Машина за миење садови DVN 05320 W бела

BEKO Машина за миење садови DVN 05320 W бела

Нептун
21.999 ДЕНЗаштеда 4.000 ДЕН
17.999ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

• Тип: Машина за миење садови
• Конструкција: самостоечка
• Енергетска класа: E
• Потрошувачка на енергија: 0,937 kWh/24h
• Потрошувачка на вода: 12,9l
• Капацитет: 13 комплети
• Број на програми: 5
• Ниво на бучава: 49dB(A)

Физички карактеристики:

• Боја: Бела
• Висина: 85cm
• Ширина: 59,8cm
• Длабочина: 60cm
• Тежина: 42,2 kg

• Дополнителни функции: Eco-програма 50°C, Интензивна програма 70°C, Mini програма, Clean & Shine програма, Quick & Shine програма
• Перформанси на сушење: статичко сушење
• Поддржани технологии: WaterSafe+

• Друго: 2 полици за чаши, Детска заштита, LED екран, Одложен почеток (3-6-9h), капак за дозер што лесно се отвора

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Изведба

Програми за миење садови
5
Ниво на бучава
49 dB
Тајмер за одложен почеток
Да

Моќ

Потрошувачка на вода по циклус
12.9 L

Дизајн

Тип на екран
LED

Енергетска ефикасност

Класа на енергетска ефикасност
Е

Тежина

Тежина
42.2 kg
Длабочина
600 mm
Висина
850 mm
Ширина
598 mm

Ананас ID

Шифра на производот
QR505GYSSA

EAN /   код

EAN /   код
8690842379055
21.999 ДЕНЗаштеда 4.000 ДЕН
17.999ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

• Тип: Машина за миење садови
• Конструкција: самостоечка
• Енергетска класа: E
• Потрошувачка на енергија: 0,937 kWh/24h
• Потрошувачка на вода: 12,9l
• Капацитет: 13 комплети
• Број на програми: 5
• Ниво на бучава: 49dB(A)

Физички карактеристики:

• Боја: Бела
• Висина: 85cm
• Ширина: 59,8cm
• Длабочина: 60cm
• Тежина: 42,2 kg

• Дополнителни функции: Eco-програма 50°C, Интензивна програма 70°C, Mini програма, Clean & Shine програма, Quick & Shine програма
• Перформанси на сушење: статичко сушење
• Поддржани технологии: WaterSafe+

• Друго: 2 полици за чаши, Детска заштита, LED екран, Одложен почеток (3-6-9h), капак за дозер што лесно се отвора

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Изведба

Програми за миење садови
5
Ниво на бучава
49 dB
Тајмер за одложен почеток
Да

Моќ

Потрошувачка на вода по циклус
12.9 L

Дизајн

Тип на екран
LED

Енергетска ефикасност

Класа на енергетска ефикасност
Е

Тежина

Тежина
42.2 kg
Длабочина
600 mm
Висина
850 mm
Ширина
598 mm

Ананас ID

Шифра на производот
QR505GYSSA

EAN /   код

EAN /   код
8690842379055

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.