Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел
Slike BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел

BEKO Машина за перење B3WF U 7744 WB ProSmart мотор бел

Нептун
29.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• НАДВОР линија
• Капацитет за перење: 7 kg
• Максимална брзина на центрифугирање: 1400 вртежи во минута
• Мотор со енергија, ProSmartInverter, SteamCure, Premix за детергент, изолиран, Hygiene+, Addgarment, AquaWave барабан, Чистење на барабанот, SelfCleaningDetergentDrawer, Издржлив грејач, временско доцнење, дисплеј
• Тип на врска: Bluetooth
• Класа на енергетска ефикасност: A
• Длабочина: 49 см

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Тежина

Ширина
600 mm
Висина
840 mm
Длабочина
496 mm

Ананас ID

Шифра на производот
WKI05AW0QR

EAN /   код

EAN /   код
8690842468988
29.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• НАДВОР линија
• Капацитет за перење: 7 kg
• Максимална брзина на центрифугирање: 1400 вртежи во минута
• Мотор со енергија, ProSmartInverter, SteamCure, Premix за детергент, изолиран, Hygiene+, Addgarment, AquaWave барабан, Чистење на барабанот, SelfCleaningDetergentDrawer, Издржлив грејач, временско доцнење, дисплеј
• Тип на врска: Bluetooth
• Класа на енергетска ефикасност: A
• Длабочина: 49 см

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Тежина

Ширина
600 mm
Висина
840 mm
Длабочина
496 mm

Ананас ID

Шифра на производот
WKI05AW0QR

EAN /   код

EAN /   код
8690842468988
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.