Slike BEKO Машина за перење WUE 6511 XWW бела
Slike BEKO Машина за перење WUE 6511 XWW бела
Slike BEKO Машина за перење WUE 6511 XWW бела
Slike BEKO Машина за перење WUE 6511 XWW бела
Slike BEKO Машина за перење WUE 6511 XWW бела
Slike BEKO Машина за перење WUE 6511 XWW бела
Slike BEKO Машина за перење WUE 6511 XWW бела
Slike BEKO Машина за перење WUE 6511 XWW бела
Slike BEKO Машина за перење WUE 6511 XWW бела
Slike BEKO Машина за перење WUE 6511 XWW бела
Slike BEKO Машина за перење WUE 6511 XWW бела
Slike BEKO Машина за перење WUE 6511 XWW бела

BEKO Машина за перење WUE 6511 XWW бела

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
19.990 ДЕНЗаштеда 5.000 ДЕН
14.990ДЕН
Понудата важи од 21/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

• Тип: Машина за перење
• Капацитет: 6kg
• Брзина на центрифугата: 1.000 вртежи во минута
• Енергетска класа: E
• Број на програми: 15
• Начин на полнење: напред

Физички карактеристики:

• Боја: Бела
• Висина: 84cm
• Ширина: 60cm
• Длабочина: 44cm
• Тежина: 55kg
• Ниво на бучава: 63dB (перење), 75dB (центрифуга)

• Дополнителни функции: Еко програма за памук 40°C, Еко програма за памук 60°C, Целосно перење во машина за 28 минути, Програма за центрифугирање и центрифугирање, Програма за чистење тапан, Програма за плакнење, програма за јакна 40°C, Програма за кошули, програма за памук 20, програма за памук 40, програма за памук 60°C со предперење, програма за памук 90, програма за синтетика 20°C, програма за синтетика 40°C, програма за волна/рачно перење

• Поддржани технологии: AquaWave технологија, OptiSense

• Дополнителна опрема: Автоматско прилагодување на количината на вода, Детска заштита, Контрола на нерамномерно распоредени алишта, LED дисплеј, Одложен почеток, Заштита од прелевање

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Тип на вчитување
Фронтално
Боја на производот
Бела
Капацитет на барабанот
6 kg
Максимална брзина на ротација
1000 RPM
Други карактеристики
Ниво на бучава: 63dB (перење), 75dB (центрифуга)

Тежина

Тежина
55 kg
Ширина
600 mm
Висина
840 mm
Длабочина
440 mm

Ананас ID

Шифра на производот
KTJRTCMQA3

EAN /   код

EAN /   код
8690842341007
19.990 ДЕНЗаштеда 5.000 ДЕН
14.990ДЕН
Понудата важи од 21/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

• Тип: Машина за перење
• Капацитет: 6kg
• Брзина на центрифугата: 1.000 вртежи во минута
• Енергетска класа: E
• Број на програми: 15
• Начин на полнење: напред

Физички карактеристики:

• Боја: Бела
• Висина: 84cm
• Ширина: 60cm
• Длабочина: 44cm
• Тежина: 55kg
• Ниво на бучава: 63dB (перење), 75dB (центрифуга)

• Дополнителни функции: Еко програма за памук 40°C, Еко програма за памук 60°C, Целосно перење во машина за 28 минути, Програма за центрифугирање и центрифугирање, Програма за чистење тапан, Програма за плакнење, програма за јакна 40°C, Програма за кошули, програма за памук 20, програма за памук 40, програма за памук 60°C со предперење, програма за памук 90, програма за синтетика 20°C, програма за синтетика 40°C, програма за волна/рачно перење

• Поддржани технологии: AquaWave технологија, OptiSense

• Дополнителна опрема: Автоматско прилагодување на количината на вода, Детска заштита, Контрола на нерамномерно распоредени алишта, LED дисплеј, Одложен почеток, Заштита од прелевање

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Тип на вчитување
Фронтално
Боја на производот
Бела
Капацитет на барабанот
6 kg
Максимална брзина на ротација
1000 RPM
Други карактеристики
Ниво на бучава: 63dB (перење), 75dB (центрифуга)

Тежина

Тежина
55 kg
Ширина
600 mm
Висина
840 mm
Длабочина
440 mm

Ананас ID

Шифра на производот
KTJRTCMQA3

EAN /   код

EAN /   код
8690842341007

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.