Slike BEKO Машина за перење  wue 6636c xa
Slike BEKO Машина за перење  wue 6636c xa

BEKO Машина за перење wue 6636c xa

Нептун
18.999 ДЕНЗаштеда 2.000 ДЕН
16.999ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

•ProSmart™ Inverter мотор
•Енергетска класа:D
•Капацитет:6kg
•Вртежи:1200 врт./min
•Димензии:84x60x44cm

Спецификации

Бренд
Beko

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
U29COVKZTF

EAN /   код

EAN /   код
8690842540578
18.999 ДЕНЗаштеда 2.000 ДЕН
16.999ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

•ProSmart™ Inverter мотор
•Енергетска класа:D
•Капацитет:6kg
•Вртежи:1200 врт./min
•Димензии:84x60x44cm

Спецификации

Бренд
Beko

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
U29COVKZTF

EAN /   код

EAN /   код
8690842540578

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.