Slike BEKO Машина за сушење облека DU 7112 PA1 бела
Slike BEKO Машина за сушење облека DU 7112 PA1 бела
Slike BEKO Машина за сушење облека DU 7112 PA1 бела
Slike BEKO Машина за сушење облека DU 7112 PA1 бела
Slike BEKO Машина за сушење облека DU 7112 PA1 бела
Slike BEKO Машина за сушење облека DU 7112 PA1 бела
Slike BEKO Машина за сушење облека DU 7112 PA1 бела
Slike BEKO Машина за сушење облека DU 7112 PA1 бела
Slike BEKO Машина за сушење облека DU 7112 PA1 бела
Slike BEKO Машина за сушење облека DU 7112 PA1 бела
Slike BEKO Машина за сушење облека DU 7112 PA1 бела
Slike BEKO Машина за сушење облека DU 7112 PA1 бела

BEKO Машина за сушење облека DU 7112 PA1 бела

Нептун
21.999 ДЕНЗаштеда 1.500 ДЕН
20.499ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 13/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

• Тип: Машина за сушење
• Тип на машина: Кондензација
• Капацитет: 7kg
• Енергетска класа: B (според претходната класификација)
• Број на програми: 15
• Начин на полнење: напред

Физички карактеристики:

• Боја: Бела
• Висина: 84,6cm
• Ширина: 59,7cm
• Длабочина: 56,8cm
• Тежина: 33,5kg
• Ниво на бучава: 65dB(A)

• Дополнителни функции: Еко програма за памук, Експрес супер кратка програма 14 минути, програма GentleCare, Програма за хигиена+, Програма за дополнително сушење на памук, Програма за фармерки, Програма за кошули, Програма за лесно пеглање на синтетика, Програма за мешани алишта, Програма за облека за спорт и рекреација, Програма за освежување на волна, Програма за сушење памук за гардероба, Програма за сушење памук за пеглање, Програма за сушење синтетика за складирање, Сушење со сет тајмер

• Поддржани технологии: AquaWave технологија
• Дополнителна опрема: Црево за директно одводнување, Детска заштита, Дигитален дисплеј, Индикатор за чистење на филтерот, Индикатор за чистење на кондензаторот, Одложен почеток, Осветлување во барабанот, Звучен сигнал на крајот од циклусот

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Тип на вчитување
Фронтално
Боја на производот
Бела
Капацитет на барабанот
7 kg
Начин на сушење алишта
Кондензација
Други карактеристики
Ниво на бучава: 65dB(A)

Тежина

Тежина
33.5 kg
Ширина
597 mm
Висина
846 mm
Длабочина
568 mm

Ананас ID

Шифра на производот
P3605EYHGQ

EAN /   код

EAN /   код
8690842404320
21.999 ДЕНЗаштеда 1.500 ДЕН
20.499ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 13/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

• Тип: Машина за сушење
• Тип на машина: Кондензација
• Капацитет: 7kg
• Енергетска класа: B (според претходната класификација)
• Број на програми: 15
• Начин на полнење: напред

Физички карактеристики:

• Боја: Бела
• Висина: 84,6cm
• Ширина: 59,7cm
• Длабочина: 56,8cm
• Тежина: 33,5kg
• Ниво на бучава: 65dB(A)

• Дополнителни функции: Еко програма за памук, Експрес супер кратка програма 14 минути, програма GentleCare, Програма за хигиена+, Програма за дополнително сушење на памук, Програма за фармерки, Програма за кошули, Програма за лесно пеглање на синтетика, Програма за мешани алишта, Програма за облека за спорт и рекреација, Програма за освежување на волна, Програма за сушење памук за гардероба, Програма за сушење памук за пеглање, Програма за сушење синтетика за складирање, Сушење со сет тајмер

• Поддржани технологии: AquaWave технологија
• Дополнителна опрема: Црево за директно одводнување, Детска заштита, Дигитален дисплеј, Индикатор за чистење на филтерот, Индикатор за чистење на кондензаторот, Одложен почеток, Осветлување во барабанот, Звучен сигнал на крајот од циклусот

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Тип на вчитување
Фронтално
Боја на производот
Бела
Капацитет на барабанот
7 kg
Начин на сушење алишта
Кондензација
Други карактеристики
Ниво на бучава: 65dB(A)

Тежина

Тежина
33.5 kg
Ширина
597 mm
Висина
846 mm
Длабочина
568 mm

Ананас ID

Шифра на производот
P3605EYHGQ

EAN /   код

EAN /   код
8690842404320

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.