Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела
Slike BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела

BEKO Самостојна машина за миење садови BDFN 26521 WQ бела

Нептун
28.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• Број на множества: 15
• Енергетска класа: E
• Број на програми: 6
• Потрошувачка на вода по циклус: 9,5L
• Ниво на бучава: 43dB
• Боја: Бела
• Одложен почеток
• Други карактеристики: HygieneIntense, AquaIntense, 3-та корпа, OverflowSafety

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Земја на потекло
Турција
Боја на производот
Бела

Изведба

Систем за сушење
Вентилатор
Ниво на бучава
43 dB
Тајмер за одложен почеток
Да
Количина на програма за перење
6
Број на комплет
15 kompleti posuđa
Класа на емисија на бучава
Б

Моќ

Потрошувачка на вода по циклус
9.5 L
AC влезен напон (V)
240
Влезна фреквенција на наизменична струја (Hz)
50
Потрошувачка на енергија по перење
0.96 kWh

Други карактеристики

Годишна потрошувачка на енергија
270 kWh
Годишна потрошувачка на вода
2660 L

Дизајн

Тип на екран
МРАЗ

Тежина

Тежина
49.3 kg
Длабочина
600 mm
Висина
850 mm
Ширина
598 mm

Ананас ID

Шифра на производот
GLI05TATDG

EAN /   код

EAN /   код
8690842439162
28.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Број на множества: 15
• Енергетска класа: E
• Број на програми: 6
• Потрошувачка на вода по циклус: 9,5L
• Ниво на бучава: 43dB
• Боја: Бела
• Одложен почеток
• Други карактеристики: HygieneIntense, AquaIntense, 3-та корпа, OverflowSafety

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Земја на потекло
Турција
Боја на производот
Бела

Изведба

Систем за сушење
Вентилатор
Ниво на бучава
43 dB
Тајмер за одложен почеток
Да
Количина на програма за перење
6
Број на комплет
15 kompleti posuđa
Класа на емисија на бучава
Б

Моќ

Потрошувачка на вода по циклус
9.5 L
AC влезен напон (V)
240
Влезна фреквенција на наизменична струја (Hz)
50
Потрошувачка на енергија по перење
0.96 kWh

Други карактеристики

Годишна потрошувачка на енергија
270 kWh
Годишна потрошувачка на вода
2660 L

Дизајн

Тип на екран
МРАЗ

Тежина

Тежина
49.3 kg
Длабочина
600 mm
Висина
850 mm
Ширина
598 mm

Ананас ID

Шифра на производот
GLI05TATDG

EAN /   код

EAN /   код
8690842439162

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.