Slike BEKO Шпорет  FSM 67320 GWS
Slike BEKO Шпорет  FSM 67320 GWS

BEKO Шпорет FSM 67320 GWS

Нептун
28.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Шпорет стаклокерамика
• Eнергетска класа:A
• Капацитет на рерната:72L
• 4+2 грејни зони
• 8 функции на рерната
• Механички контроли
• Дигитален тајмер
• Димензии:85х60х60cm

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Тип на плоча за готвење
Стаклена керамика

Печка

Нето капацитет на рерната
72 L

Ананас ID

Шифра на производот
25XJ8R5278

EAN /   код

EAN /   код
8690842062520
28.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Шпорет стаклокерамика
• Eнергетска класа:A
• Капацитет на рерната:72L
• 4+2 грејни зони
• 8 функции на рерната
• Механички контроли
• Дигитален тајмер
• Димензии:85х60х60cm

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Тип на плоча за готвење
Стаклена керамика

Печка

Нето капацитет на рерната
72 L

Ананас ID

Шифра на производот
25XJ8R5278

EAN /   код

EAN /   код
8690842062520

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.