Slike BEKO Вградена машина за миење садови BDIN 38521 Q бела
Slike BEKO Вградена машина за миење садови BDIN 38521 Q бела
Slike BEKO Вградена машина за миење садови BDIN 38521 Q бела
Slike BEKO Вградена машина за миење садови BDIN 38521 Q бела
Slike BEKO Вградена машина за миење садови BDIN 38521 Q бела
Slike BEKO Вградена машина за миење садови BDIN 38521 Q бела
Slike BEKO Вградена машина за миење садови BDIN 38521 Q бела
Slike BEKO Вградена машина за миење садови BDIN 38521 Q бела

BEKO Вградена машина за миење садови BDIN 38521 Q бела

Нептун
24.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

• Тип: Машина за миење садови
• Конструкција: Целосно вградена
• Енергетска класа: E
• Потрошувачка на енергија: 0,965 kWh/24h
• Потрошувачка на вода: 9,5l
• Број на множества: 15
• Број на програми: 8
• Ниво на бучава: 44dB(A)

Физички карактеристики:

• Боја: Бела
• Висина: 81,8cm
• Ширина: 59,8cm
• Длабочина: 55cm

• Дополнителни функции: 6 температури, Активно сушење со вентилатор, LED дисплеј, Одложен почеток
• Поддржани технологии: AquaIntense, Fast+, GlassShield Technology

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Изведба

Програми за миење садови
8
Ниво на бучава
44 dB
Тајмер за одложен почеток
Да
Број на комплет
15 kompleti posuđa

Моќ

Потрошувачка на вода по циклус
9.5 L

Дизајн

Тип на екран
МРАЗ

Тежина

Тежина
37.4 kg
Длабочина
550 mm
Висина
818 mm
Ширина
598 mm

Ананас ID

Шифра на производот
3ED05A7AKT

EAN /   код

EAN /   код
8690842433634
24.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

• Тип: Машина за миење садови
• Конструкција: Целосно вградена
• Енергетска класа: E
• Потрошувачка на енергија: 0,965 kWh/24h
• Потрошувачка на вода: 9,5l
• Број на множества: 15
• Број на програми: 8
• Ниво на бучава: 44dB(A)

Физички карактеристики:

• Боја: Бела
• Висина: 81,8cm
• Ширина: 59,8cm
• Длабочина: 55cm

• Дополнителни функции: 6 температури, Активно сушење со вентилатор, LED дисплеј, Одложен почеток
• Поддржани технологии: AquaIntense, Fast+, GlassShield Technology

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Изведба

Програми за миење садови
8
Ниво на бучава
44 dB
Тајмер за одложен почеток
Да
Број на комплет
15 kompleti posuđa

Моќ

Потрошувачка на вода по циклус
9.5 L

Дизајн

Тип на екран
МРАЗ

Тежина

Тежина
37.4 kg
Длабочина
550 mm
Висина
818 mm
Ширина
598 mm

Ананас ID

Шифра на производот
3ED05A7AKT

EAN /   код

EAN /   код
8690842433634

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.