Slike BEKO WUE 6612D BA Машина за перење, 6 кг
Slike BEKO WUE 6612D BA Машина за перење, 6 кг
Slike BEKO WUE 6612D BA Машина за перење, 6 кг
Slike BEKO WUE 6612D BA Машина за перење, 6 кг
Slike BEKO WUE 6612D BA Машина за перење, 6 кг
Slike BEKO WUE 6612D BA Машина за перење, 6 кг
Slike BEKO WUE 6612D BA Машина за перење, 6 кг
Slike BEKO WUE 6612D BA Машина за перење, 6 кг
Slike BEKO WUE 6612D BA Машина за перење, 6 кг
Slike BEKO WUE 6612D BA Машина за перење, 6 кг
Slike BEKO WUE 6612D BA Машина за перење, 6 кг
Slike BEKO WUE 6612D BA Машина за перење, 6 кг
Slike BEKO WUE 6612D BA Машина за перење, 6 кг
Slike BEKO WUE 6612D BA Машина за перење, 6 кг
Slike BEKO WUE 6612D BA Машина за перење, 6 кг
Slike BEKO WUE 6612D BA Машина за перење, 6 кг

BEKO WUE 6612D BA Машина за перење, 6 кг

Нептун
19.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
• Број на програми за перење: 15
• Брзина на центрифугата: 1200 вртежи во минута
• Заштита за безбедност на децата
• Мотор со инвертер: ProSmartInverter мотор
• Капацитет за перење: 6 kg
• Начин на полнење: напред
• Одложен почеток: до 19 часот
• Заштита од поплави
• Екран: Дигитален

Димензии:
• Ширина: 60 ​​cm
• Висина: 84 cm
• Длабочина: 44 cm
• Тежина: 57 kg

Карактеристики:
• SteamCure
• Додавање алишта по почетокот на циклусот на перење
• Следење на програмата
• AquaFusion технологија за заштеда на детергент
• Контрола на рамнотежа на оптоварување
• Предмиење
• Брзо+
• Дополнително плакнење
• Програма против туткање

Програми за перење:
• Памуци
• Еко 40-60
• Синтетика
• Мини/Мини14'
• Мешање, волна/рачно перење
• Сувомесни производи
• Spin+Drain
• Исплакнете
• DarkWash/Фармерки
• Надворешно/Спорт
• Дамка
• Хигиена+Пареа
• Down Wear + Steam
• Кошули+Steam

Спецификации

Бренд
Beko

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава
74 dB
Перење со номинален капацитет
6 kg
Мотор со инвертер
Да
Тајмер за одложен почеток
Да
Програми
Памук, Eco 40-60, Synthetics, Mini/Mini14', Mix, Волна/Рачно перење, деликатни, центрифугирање+цедењ

Димензии на производот

Тежина (кг)
57 kg
Ширина (см)
60 cm
Висина (см)
84 cm

Ананас ID

Шифра на производот
MB605FU4GU

EAN /   код

EAN /   код
8690842541797
19.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
• Број на програми за перење: 15
• Брзина на центрифугата: 1200 вртежи во минута
• Заштита за безбедност на децата
• Мотор со инвертер: ProSmartInverter мотор
• Капацитет за перење: 6 kg
• Начин на полнење: напред
• Одложен почеток: до 19 часот
• Заштита од поплави
• Екран: Дигитален

Димензии:
• Ширина: 60 ​​cm
• Висина: 84 cm
• Длабочина: 44 cm
• Тежина: 57 kg

Карактеристики:
• SteamCure
• Додавање алишта по почетокот на циклусот на перење
• Следење на програмата
• AquaFusion технологија за заштеда на детергент
• Контрола на рамнотежа на оптоварување
• Предмиење
• Брзо+
• Дополнително плакнење
• Програма против туткање

Програми за перење:
• Памуци
• Еко 40-60
• Синтетика
• Мини/Мини14'
• Мешање, волна/рачно перење
• Сувомесни производи
• Spin+Drain
• Исплакнете
• DarkWash/Фармерки
• Надворешно/Спорт
• Дамка
• Хигиена+Пареа
• Down Wear + Steam
• Кошули+Steam

Спецификации

Бренд
Beko

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава
74 dB
Перење со номинален капацитет
6 kg
Мотор со инвертер
Да
Тајмер за одложен почеток
Да
Програми
Памук, Eco 40-60, Synthetics, Mini/Mini14', Mix, Волна/Рачно перење, деликатни, центрифугирање+цедењ

Димензии на производот

Тежина (кг)
57 kg
Ширина (см)
60 cm
Висина (см)
84 cm

Ананас ID

Шифра на производот
MB605FU4GU

EAN /   код

EAN /   код
8690842541797

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.