Slike BEKO Замрзнувач RFNE312E43XN
Slike BEKO Замрзнувач RFNE312E43XN
Slike BEKO Замрзнувач RFNE312E43XN
Slike BEKO Замрзнувач RFNE312E43XN
Slike BEKO Замрзнувач RFNE312E43XN
Slike BEKO Замрзнувач RFNE312E43XN
Slike BEKO Замрзнувач RFNE312E43XN
Slike BEKO Замрзнувач RFNE312E43XN

BEKO Замрзнувач RFNE312E43XN

Нептун
36.999ДЕН

Боја:Бисер

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики - Тип: Вертикален замрзнувач
Вкупен волумен: 275l
Број на фиоки: 6
Енергетска класа: Е
Потрошувачка на енергија: 0,6 kWh/24h
Ниво на бучава: 38dB(A)
Физички карактеристики - Боја: Бисерен челик
Висина: 185cm
Ширина: 59,5cm
Длабочина: 65,5 см
Димензии: 1.850 mm x 655 mm x 595 mm
Тежина: 71 kg
Материјал: челик
Друго - Дополнителни функции: аларм за отворена врата, Заштита за детска безбедност, LED екран, производител на мраз, самостоечка функција
Забелешка: брзо замрзнување, лесен пристап до коцки мраз, рачка за лесно отворање
Поддржани технологии: NeoFrost

Спецификации

Бренд
Beko

Дизајн

Боја на производот
Бисер
Вградени екрани
Да

Замрзнувач

Нето капацитет на замрзнувачот
275 L
Функција за брзо замрзнување
Да

Карактеристики

Ниво на бучава
38 dB
Други карактеристики
Тип: Вертикален замрзнувач; Основен материјал: Челик; Не Фрост систем: Да; Аларм за отворена врата: Да; Потрошувачка на енергија [kWh/24 h]: 0,6;

Тежина

Ширина
595 mm
Длабочина
655 mm
Висина
1850 mm
Тежина
71 kg

Ананас ID

Шифра на производот
QTP05T457Z

EAN /   код

EAN /   код
8690842380280
36.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики - Тип: Вертикален замрзнувач
Вкупен волумен: 275l
Број на фиоки: 6
Енергетска класа: Е
Потрошувачка на енергија: 0,6 kWh/24h
Ниво на бучава: 38dB(A)
Физички карактеристики - Боја: Бисерен челик
Висина: 185cm
Ширина: 59,5cm
Длабочина: 65,5 см
Димензии: 1.850 mm x 655 mm x 595 mm
Тежина: 71 kg
Материјал: челик
Друго - Дополнителни функции: аларм за отворена врата, Заштита за детска безбедност, LED екран, производител на мраз, самостоечка функција
Забелешка: брзо замрзнување, лесен пристап до коцки мраз, рачка за лесно отворање
Поддржани технологии: NeoFrost

Спецификации

Бренд
Beko

Дизајн

Боја на производот
Бисер
Вградени екрани
Да

Замрзнувач

Нето капацитет на замрзнувачот
275 L
Функција за брзо замрзнување
Да

Карактеристики

Ниво на бучава
38 dB
Други карактеристики
Тип: Вертикален замрзнувач; Основен материјал: Челик; Не Фрост систем: Да; Аларм за отворена врата: Да; Потрошувачка на енергија [kWh/24 h]: 0,6;

Тежина

Ширина
595 mm
Длабочина
655 mm
Висина
1850 mm
Тежина
71 kg

Ананас ID

Шифра на производот
QTP05T457Z

EAN /   код

EAN /   код
8690842380280

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.