0 thumbnail image for BELLA Бермуди Флорист
1 thumbnail image for BELLA Бермуди Флорист
2 thumbnail image for BELLA Бермуди Флорист
3 thumbnail image for BELLA Бермуди Флорист
4 thumbnail image for BELLA Бермуди Флорист
Selected image for BELLA Бермуди Флорист
Selected image for BELLA Бермуди Флорист
Selected image for BELLA Бермуди Флорист
Selected image for BELLA Бермуди Флорист
Selected image for BELLA Бермуди Флорист

BELLA Бермуди Флорист

Bella
1.590 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
1.190ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

97%Памук
3%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.52 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
RKNQZ1JVAQ

EAN /   код

EAN /   код
50462200000036
1.590 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
1.190ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

97%Памук
3%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.52 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
RKNQZ1JVAQ

EAN /   код

EAN /   код
50462200000036
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.