0 thumbnail image for BELLA Блуза Диди спорт вез
1 thumbnail image for BELLA Блуза Диди спорт вез
2 thumbnail image for BELLA Блуза Диди спорт вез
Selected image for BELLA Блуза Диди спорт вез
Selected image for BELLA Блуза Диди спорт вез
Selected image for BELLA Блуза Диди спорт вез

BELLA Блуза Диди спорт вез

Bella
2.190 ДЕНЗаштеда 1.100 ДЕН
1.090ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 04/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

97%Памук
3%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
SIID83CQ0X

EAN /   код

EAN /   код
60792300000040
2.190 ДЕНЗаштеда 1.100 ДЕН
1.090ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 04/05/2024

Опис на производот

97%Памук
3%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
SIID83CQ0X

EAN /   код

EAN /   код
60792300000040
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.