0 thumbnail image for BELLA Блуза Диди спорт
1 thumbnail image for BELLA Блуза Диди спорт
2 thumbnail image for BELLA Блуза Диди спорт
Selected image for BELLA Блуза Диди спорт
Selected image for BELLA Блуза Диди спорт
Selected image for BELLA Блуза Диди спорт

BELLA Блуза Диди спорт

Bella
2.190 ДЕНЗаштеда 1.100 ДЕН
1.090ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 04/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

97%Памук
3%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
XHJD8HYOC7

EAN /   код

EAN /   код
60782300000040
2.190 ДЕНЗаштеда 1.100 ДЕН
1.090ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 04/05/2024

Опис на производот

97%Памук
3%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
XHJD8HYOC7

EAN /   код

EAN /   код
60782300000040
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.