Selected image for BELLA Блуза Грин сатен

BELLA Блуза Грин сатен

Bella
2.490 ДЕНЗаштеда 1.400 ДЕН
1.090ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 03/05/2024

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

95%Полиестер
5%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
3YUGX9IN01

EAN /   код

EAN /   код
60462300000042
2.490 ДЕНЗаштеда 1.400 ДЕН
1.090ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 03/05/2024

Опис на производот

95%Полиестер
5%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
3YUGX9IN01

EAN /   код

EAN /   код
60462300000042
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.