0 thumbnail image for BELLA Блуза Ројал голд твист
1 thumbnail image for BELLA Блуза Ројал голд твист
2 thumbnail image for BELLA Блуза Ројал голд твист
Selected image for BELLA Блуза Ројал голд твист
Selected image for BELLA Блуза Ројал голд твист
Selected image for BELLA Блуза Ројал голд твист

BELLA Блуза Ројал голд твист

Bella
1.740 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
1.290ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Жолта

Големина

Опис на производот

97%Полиестер
3%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
G7POLNJEC1

EAN /   код

EAN /   код
60152300000038
1.740 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
1.290ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

97%Полиестер
3%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
G7POLNJEC1

EAN /   код

EAN /   код
60152300000038
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.