0 thumbnail image for BELLA Дуксер Диди спорт
1 thumbnail image for BELLA Дуксер Диди спорт
2 thumbnail image for BELLA Дуксер Диди спорт
Selected image for BELLA Дуксер Диди спорт
Selected image for BELLA Дуксер Диди спорт
Selected image for BELLA Дуксер Диди спорт

BELLA Дуксер Диди спорт

Bella
3.290 ДЕНЗаштеда 1.640 ДЕН
1.650ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 04/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

97%Памук
3%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
5KKD80CEIH

EAN /   код

EAN /   код
60732300000036
3.290 ДЕНЗаштеда 1.640 ДЕН
1.650ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 04/05/2024

Опис на производот

97%Памук
3%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
5KKD80CEIH

EAN /   код

EAN /   код
60732300000036
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.