0 thumbnail image for BELLA Фармерки Стајлс
1 thumbnail image for BELLA Фармерки Стајлс
2 thumbnail image for BELLA Фармерки Стајлс
3 thumbnail image for BELLA Фармерки Стајлс
Selected image for BELLA Фармерки Стајлс
Selected image for BELLA Фармерки Стајлс
Selected image for BELLA Фармерки Стајлс
Selected image for BELLA Фармерки Стајлс
Ново

BELLA Фармерки Стајлс

Bella
2.890ДЕН

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

97%Памук
3%Еластан
Постава:
100%Вискоза

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
V2S4UG2U18

EAN /   код

EAN /   код
50082400000040
2.890ДЕН

Опис на производот

97%Памук
3%Еластан
Постава:
100%Вискоза

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
V2S4UG2U18

EAN /   код

EAN /   код
50082400000040
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.