0 thumbnail image for BELLA Фустан Џамп рипс
1 thumbnail image for BELLA Фустан Џамп рипс
2 thumbnail image for BELLA Фустан Џамп рипс
3 thumbnail image for BELLA Фустан Џамп рипс
Selected image for BELLA Фустан Џамп рипс
Selected image for BELLA Фустан Џамп рипс
Selected image for BELLA Фустан Џамп рипс
Selected image for BELLA Фустан Џамп рипс

BELLA Фустан Џамп рипс

Bella
4.290 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
3.290ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

95%Вискоза
  5%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
3CVTSRMGFL

EAN /   код

EAN /   код
40532200000042
4.290 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
3.290ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

95%Вискоза
  5%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
3CVTSRMGFL

EAN /   код

EAN /   код
40532200000042
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.