0 thumbnail image for BELLA Фустан Елза дезен
1 thumbnail image for BELLA Фустан Елза дезен
2 thumbnail image for BELLA Фустан Елза дезен
3 thumbnail image for BELLA Фустан Елза дезен
4 thumbnail image for BELLA Фустан Елза дезен
5 thumbnail image for BELLA Фустан Елза дезен
Selected image for BELLA Фустан Елза дезен
Selected image for BELLA Фустан Елза дезен
Selected image for BELLA Фустан Елза дезен
Selected image for BELLA Фустан Елза дезен
Selected image for BELLA Фустан Елза дезен
Selected image for BELLA Фустан Елза дезен

BELLA Фустан Елза дезен

Bella
5.290 ДЕНЗаштеда 2.700 ДЕН
2.590ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

60%Вискоза
35%Полиестер
5%Еластан
Постава:
95%Полиестер
5%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
46VTSN805V

EAN /   код

EAN /   код
40472200000036
5.290 ДЕНЗаштеда 2.700 ДЕН
2.590ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

60%Вискоза
35%Полиестер
5%Еластан
Постава:
95%Полиестер
5%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
46VTSN805V

EAN /   код

EAN /   код
40472200000036
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.