0 thumbnail image for BELLA Фустан Ламур дезен
1 thumbnail image for BELLA Фустан Ламур дезен
2 thumbnail image for BELLA Фустан Ламур дезен
3 thumbnail image for BELLA Фустан Ламур дезен
Selected image for BELLA Фустан Ламур дезен
Selected image for BELLA Фустан Ламур дезен
Selected image for BELLA Фустан Ламур дезен
Selected image for BELLA Фустан Ламур дезен

BELLA Фустан Ламур дезен

Bella
1.990 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
1.690ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

95%Полиестер
5%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
2KVTSVXYKH

EAN /   код

EAN /   код
40062300000042
1.990 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
1.690ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

95%Полиестер
5%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
2KVTSVXYKH

EAN /   код

EAN /   код
40062300000042
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.