0 thumbnail image for BELLA Фустан Лија бел
1 thumbnail image for BELLA Фустан Лија бел
2 thumbnail image for BELLA Фустан Лија бел
3 thumbnail image for BELLA Фустан Лија бел
Selected image for BELLA Фустан Лија бел
Selected image for BELLA Фустан Лија бел
Selected image for BELLA Фустан Лија бел
Selected image for BELLA Фустан Лија бел

BELLA Фустан Лија бел

Bella
3.090 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
2.690ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

70%Полиестер
30%Вискоза
Постава:
95%Полиестер
5%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
38VTSI9EO7

EAN /   код

EAN /   код
40382200000038
3.090 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
2.690ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

70%Полиестер
30%Вискоза
Постава:
95%Полиестер
5%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
38VTSI9EO7

EAN /   код

EAN /   код
40382200000038
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.