0 thumbnail image for BELLA Хеланки Џамп
1 thumbnail image for BELLA Хеланки Џамп
2 thumbnail image for BELLA Хеланки Џамп
Selected image for BELLA Хеланки Џамп
Selected image for BELLA Хеланки Џамп
Selected image for BELLA Хеланки Џамп

BELLA Хеланки Џамп

Bella
1.690 ДЕНЗаштеда 700 ДЕН
990ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

60%Памук
35%Полиестер
5%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
42.0

Ананас ID

Шифра на производот
DDGQZ1H7QR

EAN /   код

EAN /   код
50762200000042
1.690 ДЕНЗаштеда 700 ДЕН
990ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

60%Памук
35%Полиестер
5%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
42.0

Ананас ID

Шифра на производот
DDGQZ1H7QR

EAN /   код

EAN /   код
50762200000042
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.