0 thumbnail image for BELLA Хеланки Јос
1 thumbnail image for BELLA Хеланки Јос
2 thumbnail image for BELLA Хеланки Јос
3 thumbnail image for BELLA Хеланки Јос
4 thumbnail image for BELLA Хеланки Јос
Selected image for BELLA Хеланки Јос
Selected image for BELLA Хеланки Јос
Selected image for BELLA Хеланки Јос
Selected image for BELLA Хеланки Јос
Selected image for BELLA Хеланки Јос

BELLA Хеланки Јос

Bella
1.490 ДЕНЗаштеда 700 ДЕН
790ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

65%Полиестер
30%Вискоза
5%ПЕластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
44.0

Ананас ID

Шифра на производот
O6OQZ6DJOW

EAN /   код

EAN /   код
50692100000044
1.490 ДЕНЗаштеда 700 ДЕН
790ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

65%Полиестер
30%Вискоза
5%ПЕластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
44.0

Ананас ID

Шифра на производот
O6OQZ6DJOW

EAN /   код

EAN /   код
50692100000044
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.