0 thumbnail image for BELLA Капут Чупет лур
1 thumbnail image for BELLA Капут Чупет лур
2 thumbnail image for BELLA Капут Чупет лур
3 thumbnail image for BELLA Капут Чупет лур
Selected image for BELLA Капут Чупет лур
Selected image for BELLA Капут Чупет лур
Selected image for BELLA Капут Чупет лур
Selected image for BELLA Капут Чупет лур

BELLA Капут Чупет лур

Bella
7.890 ДЕНЗаштеда 2.900 ДЕН
4.990ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

93%Полиестер
7%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
1.14 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
9BQOLC5U86

EAN /   код

EAN /   код
10232200000044
7.890 ДЕНЗаштеда 2.900 ДЕН
4.990ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

93%Полиестер
7%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
1.14 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
9BQOLC5U86

EAN /   код

EAN /   код
10232200000044
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.