Slike BELLA Комбинезон Сноу лур
Slike BELLA Комбинезон Сноу лур
Slike BELLA Комбинезон Сноу лур
Slike BELLA Комбинезон Сноу лур
Slike BELLA Комбинезон Сноу лур
Slike BELLA Комбинезон Сноу лур
Slike BELLA Комбинезон Сноу лур
Slike BELLA Комбинезон Сноу лур
Slike BELLA Комбинезон Сноу лур
Slike BELLA Комбинезон Сноу лур
Slike BELLA Комбинезон Сноу лур
Slike BELLA Комбинезон Сноу лур
Slike BELLA Комбинезон Сноу лур
Slike BELLA Комбинезон Сноу лур
Slike BELLA Комбинезон Сноу лур
Slike BELLA Комбинезон Сноу лур

BELLA Комбинезон Сноу лур

Bella
6.490ДЕН

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал 1:
92%Полиестер
8%Еластан
Материјал 2:
65%Полиестер
33%Вискоза
2%Еластан
Постава:
95%Полиестер
5%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
JYRPGYK5Y6

EAN /   код

EAN /   код
50502300000042
6.490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал 1:
92%Полиестер
8%Еластан
Материјал 2:
65%Полиестер
33%Вискоза
2%Еластан
Постава:
95%Полиестер
5%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
JYRPGYK5Y6

EAN /   код

EAN /   код
50502300000042
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.