0 thumbnail image for BELLA Комбинезон Тенсел роуз
1 thumbnail image for BELLA Комбинезон Тенсел роуз
2 thumbnail image for BELLA Комбинезон Тенсел роуз
3 thumbnail image for BELLA Комбинезон Тенсел роуз
Selected image for BELLA Комбинезон Тенсел роуз
Selected image for BELLA Комбинезон Тенсел роуз
Selected image for BELLA Комбинезон Тенсел роуз
Selected image for BELLA Комбинезон Тенсел роуз

BELLA Комбинезон Тенсел роуз

Bella
2.690ДЕН

Опис на производот

87%Тенсел
13%Полиестер

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
IQZTSS4QRE

EAN /   код

EAN /   код
50162100000042
2.690ДЕН

Опис на производот

87%Тенсел
13%Полиестер

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
IQZTSS4QRE

EAN /   код

EAN /   код
50162100000042
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.