Slike BELLA Кошула Биркин
Slike BELLA Кошула Биркин
Slike BELLA Кошула Биркин
Slike BELLA Кошула Биркин
Slike BELLA Кошула Биркин
Slike BELLA Кошула Биркин
Slike BELLA Кошула Биркин
Slike BELLA Кошула Биркин
Slike BELLA Кошула Биркин
Slike BELLA Кошула Биркин
Slike BELLA Кошула Биркин
Slike BELLA Кошула Биркин
Slike BELLA Кошула Биркин
Slike BELLA Кошула Биркин
Slike BELLA Кошула Биркин
Slike BELLA Кошула Биркин

BELLA Кошула Биркин

Bella
1.990 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
990ДЕН
Понудата важи од 11/11/2023 до 10/12/2023

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

97%Памук
3%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
40.0

Ананас ID

Шифра на производот
G3QOLKDM7Q

EAN /   код

EAN /   код
60952200000040
1.990 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
990ДЕН
Понудата важи од 11/11/2023 до 10/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

97%Памук
3%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
40.0

Ананас ID

Шифра на производот
G3QOLKDM7Q

EAN /   код

EAN /   код
60952200000040

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.