0 thumbnail image for BELLA Кошула Диди пинк
1 thumbnail image for BELLA Кошула Диди пинк
2 thumbnail image for BELLA Кошула Диди пинк
3 thumbnail image for BELLA Кошула Диди пинк
Selected image for BELLA Кошула Диди пинк
Selected image for BELLA Кошула Диди пинк
Selected image for BELLA Кошула Диди пинк
Selected image for BELLA Кошула Диди пинк

BELLA Кошула Диди пинк

Bella
2.490 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 04/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

95%Памук
5%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
ITID8RVH20

EAN /   код

EAN /   код
60662300000036
2.490 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 04/05/2024

Опис на производот

95%Памук
5%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
ITID8RVH20

EAN /   код

EAN /   код
60662300000036
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.