0 thumbnail image for BELLA Палто Далас
1 thumbnail image for BELLA Палто Далас
2 thumbnail image for BELLA Палто Далас
3 thumbnail image for BELLA Палто Далас
Selected image for BELLA Палто Далас
Selected image for BELLA Палто Далас
Selected image for BELLA Палто Далас
Selected image for BELLA Палто Далас

BELLA Палто Далас

Bella
4.290 ДЕНЗаштеда 1.200 ДЕН
3.090ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

100%Памук
Постава:
100%Памук

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.62 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
2FOOLCXLSG

EAN /   код

EAN /   код
20022300000042
4.290 ДЕНЗаштеда 1.200 ДЕН
3.090ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

100%Памук
Постава:
100%Памук

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.62 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
2FOOLCXLSG

EAN /   код

EAN /   код
20022300000042
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.