Slike BELLA Палто Марни лур
Slike BELLA Палто Марни лур
Slike BELLA Палто Марни лур
Slike BELLA Палто Марни лур
Slike BELLA Палто Марни лур
Slike BELLA Палто Марни лур
Slike BELLA Палто Марни лур
Slike BELLA Палто Марни лур
Slike BELLA Палто Марни лур
Slike BELLA Палто Марни лур
Slike BELLA Палто Марни лур
Slike BELLA Палто Марни лур
Slike BELLA Палто Марни лур
Slike BELLA Палто Марни лур
Slike BELLA Палто Марни лур
Slike BELLA Палто Марни лур

BELLA Палто Марни лур

Bella
5.290ДЕН

Боја:Црвена

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

65%Полиестер
33%Вискоза
2%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
42
Материјал
65%Полиестер<br /> 33%Вискоза<br /> 2%Еластан<br /> Постава:<br /> 50%Полиестер<br /> 50%Ацетат

Ананас ID

Шифра на производот
K1Y1JWZT9A

EAN /   код

EAN /   код
20282300000042
5.290ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

65%Полиестер
33%Вискоза
2%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
42
Материјал
65%Полиестер<br /> 33%Вискоза<br /> 2%Еластан<br /> Постава:<br /> 50%Полиестер<br /> 50%Ацетат

Ананас ID

Шифра на производот
K1Y1JWZT9A

EAN /   код

EAN /   код
20282300000042
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.