0 thumbnail image for BELLA Панталони Селин
1 thumbnail image for BELLA Панталони Селин
2 thumbnail image for BELLA Панталони Селин
3 thumbnail image for BELLA Панталони Селин
Selected image for BELLA Панталони Селин
Selected image for BELLA Панталони Селин
Selected image for BELLA Панталони Селин
Selected image for BELLA Панталони Селин
Ново

BELLA Панталони Селин

Bella
2.990ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

65%Полиестер
33%Вискоза
2%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
QAUEI7DR6Q

EAN /   код

EAN /   код
50032400000040
2.990ДЕН

Опис на производот

65%Полиестер
33%Вискоза
2%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
QAUEI7DR6Q

EAN /   код

EAN /   код
50032400000040
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.