Slike BELLA Сукња Блекбери
Slike BELLA Сукња Блекбери
Slike BELLA Сукња Блекбери
Slike BELLA Сукња Блекбери
Slike BELLA Сукња Блекбери
Slike BELLA Сукња Блекбери
Slike BELLA Сукња Блекбери
Slike BELLA Сукња Блекбери
Slike BELLA Сукња Блекбери
Slike BELLA Сукња Блекбери
Slike BELLA Сукња Блекбери
Slike BELLA Сукња Блекбери

BELLA Сукња Блекбери

Bella
2.590 ДЕНЗаштеда 259 ДЕН
2.331ДЕН
Понудата важи од 29/02/2024 до 29/03/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

65%Полиестер
33%Вискоза
2%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
8QVD8D76IU

EAN /   код

EAN /   код
30152300000040
2.590 ДЕНЗаштеда 259 ДЕН
2.331ДЕН
Понудата важи од 29/02/2024 до 29/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

65%Полиестер
33%Вискоза
2%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
8QVD8D76IU

EAN /   код

EAN /   код
30152300000040
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.